LOGO Yazılım Türkiye'nin en büyük ve en gelişmiş bağımsız yazılım kuruluşudur. 1984 yılında kişisel bilgisayarlar için mühendislik yazılımları geliştirmek üzere iş dünyasına atılan LOGO, bugün, hepsi bilişim teknolojilerine odaklı, yedi şirketten oluşan bir yüksek teknoloji grubu haline gelmiştir. LOGO kurulduğu günden bu yana sektöründe ürünlere, hizmetlere, iş süreçlerine getirdiği inovasyonlarla Türk Yazılım Sektörünün sürükleyici, yenilikçi lideri olmuştur.

2000 yılında halka açılan LOGO, Türkiye'nin halka açılan ilk bilişim şirketidir. LOGO'nun en yaygın ve tanınan ürün ve hizmetleri KOBİ'ler için özel olarak tasarlanmış verimlilik ve rekabetçilik çözümleri olan ürünleridir. Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı gibi ürün ve hizmetler sayılabilir. LOGO ürünleri yurt içinde ve dışında birçok başarıya imza atmış, yurt içi ve dışında birçok ödüle layık görülmüştür.

LOGO, 2.000 iş ortağı, 150.000 firmada 1.000.000' un üzerindeki kullanıcısı ile iş uygulamaları alanında başta Türkiye olmak üzere dünya çapında söz sahibidir.

BARKOSOFT Software SolutionsLOGO’ya çözümler geliştirmeye yetkilendirilmiş 16 yıllık çözüm ortağıdır.

 

LOGO ürünleri 2 gruba ayrılabilir;

LOGO Kobi ürünleri grubu Küçük ve Orta Ölçekli şirketlere çözüm sunar.