CK3R ile işlemleri optimize etmeyi, otomatik hale getirmeyi ve daha verimli bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlarken, iş akışını hızlandırır ve üretkenliği arttırır.Etkili güç kullanımı sayesinde

CK3R’nin pili tüm mesai boyunca işlem yapabilmeyi mümkün kılar. İnce ve hafif tasarımı sayesinde kullanımı konforlu ve kolaydır. Çığır aşan CloneNGo cihaz provizyon teknolojisi sayesinde IT desteği olmadan CK3R’nin yapılandırma ve tek bir üniteden yayılma işlemlerini kolaylaştırır ve hızlandırır.

CK3R’nin entegre yüksek performanslı Imager okuyucusu omni-directional okuma yapabilme özelliğine ve yüksek hareket algısına sahiptir, bu sayede tüm 1D ve 2D barkodları her açıdan kodlar kusurlu olsa dahi tek seferde doğru şekilde okuyabilir.

CK3R zorlu şartlara dayanabilecek sağlam bir yapıya sahiptir, 1.2 metreden beton zemine düşmeye dayanabilir, ayrıca yağmur, nem ve toza karşı IP54 seviyesinde bir dayanımı vardır.

Microsoft® Windows Embedded Handheld işletim sistemi ile CK3R işlemleri kolaylaştıracak çok sayıda uygulamayı kullanıcılarına sunar.

[ctu_ultimate_oxi id=”10″]

 

Projelerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin