BA, BS, Cari Bakiye, Cari Bakiye Ekstre Mutabakatlarınız Artık Çok Kolay !!!

  • Logo ürünlerinden direkt aktarım
  • Logo dışı ürünlerden Excel ile veri aktarım imkanı

MUTABAKAT SÜREÇLERİNİZDE HIZ KAZANIN!

Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz.

Tedarikçi ya da müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BABS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mailSMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

VERİLERİ YÜKLEYİN

BA, BS, yada Cari Bakiye mutabakatları için kendi sisteminiz üzerinden aldığınız Excel formatını e-mutabakat sistemine şablon olarak girin, sonrasında Excel dosyalarınızı herhangi bir özelleştirme yapmadan direkt olarak e-mutabakat uygulamasına aktarın.

MUTABAKATLARI GÖNDERİN

Sisteme yüklediğiniz mutabakat kayıtlarını ekrandan kontrol edin, isterseniz seçtiğiniz kayıtların, isterseniz listenizdeki tüm kayıtların firmalara email, sms yada faks ile gönderimini tek bir tuşla yapın.

GELEN CEVAPLARI İZLEYİN

Gönderdiğiniz mutabakatlara gelen cevapları ister grafiksel özet raporlarla, ister kayıtların detayına girerek izleyin. Belirli bir süre cevap vermeyen firmalara sistemin otomatik olarak tekrar gönderi yapmasını sağlayarak cevaplanma yüzdenizin artmasını sağlayın.

HIZ
Telefon, posta, faks trafiğine son verip süreçlerinizi web üzerinden hızlandırabilirsiniz. Yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içerisinde karşılaştırabilirsiniz.

TASARRUF
Logo e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yöneterek zamandan ve telefon, faks gibi giderlerden tasarruf elde edebilirsiniz.

KOLAY KONTROL
Mutabakatlarla ilgili uyuşmazlıkları sistem üzerinden online çözebilir; tamamlanan ve onaylanan mutabakatları portalden kontrol edebilirsiniz.

UYUMLU ÇALIŞMA
Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat ile sisteminizle uyumlu olarak çalışabilirsiniz.

ANLIK KONTROL
Gelen/Giden fatura kaybını önleyerek, geriye dönük fatura sorgulama süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Detaylı raporlama ile giden mutabakat mektuplarınızın karşı tarafa ulaşıp, ulaşmadığı bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

HIZLI VERİ AKTARIMI
Web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizi anında portale aktarabilirsiniz.

EKSTRE KARŞILAŞTIRMA
Geliştirdiğimiz uygulama ile Ekstreleri çok kısa sürede karşılaştırıp mutabakat farklarını tespit edebilirsiniz.

TEKRARLI E-MAIL İLE HATIRLATMA
Cevap vermeyen firmalara sistemin otomatik olarak tekrar mail göndermesini sağlayabilirsiniz.

KEP ile RESMİ GÖNDERİM (Kayıtlı E-Posta)
Gönderilerinizi KEP sistemi üzerinden yaparak giden mutabakat mektuplarının ve gelen cevapların resmi olmasını sağlayabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Logo e-Mutabakat çözümünün kullanmaya nasıl başlayabilirim?
Logo e-Mutabakat çözümünü kullanmaya başlamak için sisteme üyelik bilgilerini girmeniz ve sonrasında e-mail adresinize gelecek doğrulama linkine tıklamanzı yeterli olacaktır.

Logo e-Mutabakat ile hangi mutabakatlarımı yapabilirim?
BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatları Logo e-Mutabakat sistemi üzerinden yapılabilir. Ayrıca mutabaık kalınmadığı durumlarda, karşılıklı gönderilen eksterler sistem üzerinde karşılaştırılarak farklar tespit edilebilir.

Mutabakat yapacağım firmaların da Logo e-Mutabakat kullanıcısı olması zorunlu mudur?
Mutabakat yapılacak firmanın e-Mutabakat kullanıcısı olması gerekmez. Mutabakat mektubu, gönderim yaptığınız firmadaki yetkilinin email adresine gidecek ve yetkili kişi email üzerindeki linke tıklayarak mutabakata cevap verebilecektir.

Logo e-Mutabakat kullanmak için Logo ERP çözümlerinden birine sahip olmak gerekir mi?
Hayır gerekmez. Logo e-Mutabakat uygulaması Logo ERP çözümlerinden bağımsız olarak çalışabilmektedir.

Logo e-Mutabakat çözümü ERP sistemleri ile entegre midir?
Logo e-Mutabakat çözümü Logo ERP aileleri ile entegredir. Direkt ERP üzerinden mutabakat gönderimi yapılıp cevapları ERP üzerinden izlenebilir. Farklı ERP uygulamaları ile entegre olunabilmesi için servisleri vardır. Özel çalışma ile farklı uygulamalarla entegrasyon sağlanabilir.

Gönderdiğim mutabakatların karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını nasıl anlarım?
Ekran üzerinde, her mutabakat satırının detayında, gönderilen mailin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı, ulaşmadı ise hatanın sebebi detaylı olarak gösterilmektedir.

Logo e-Mutabakat çözümü için ücretlendirme ne şekilde yapılıyor?
Logo e-Mutabakat çözümü üye olduktan sonraki 2 ay boyunca hiç bir kısıt olmadan kullanılabilmektedir. 2 ay sonra Logo Kontörü satın alınıp sistem kullanılmaya devam edilir. Kontör fiyatları ve harcama bilgileri için linki inceleyebilirsiniz.

Logo e-Mutabakat çözümü ile gönderilen mutabakat mektuplarının resmiyeti var mıdır?
Logo e-Mutabakat sistemi üzerinden e-Mail, SMS ve Faks gönderilerinin kanuni yönden bir geçerliliği yoktur. Gönderilerin ve gelecek cevapların kanuni bir değeri olması için, Mutabakat gönderiminin şirketinizin KEP adresinden, karşı firmanın KEP adresine yapılması ve cevabın karşı firmanın KEP adresinden gelmesi gerekmektedir. Logo e-Mutabakat sisteminin KEP adresleri üzerinden gönderi yapabilmesi için çalışmalarımız devam etmekte olup, 2017 Mart ayında bu özelliği aktif hale getirmeyi hedeflemekteyiz.

Projelerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin