Mobil Saha Satış Sistemi Mobil Saha Satış Sistemi Depo Yönetim Sistemi

Mobil Sales System

OtoRoute Mobile Sale System is a software program conducts control and inspection of all phases for Field Sale Management, and is developed and integrated systemto new technologies as well as.

OtoRoute
Mobil Sales System

Warehouse Management System

BarDep Depo Yönetim Sistemi ile depodaki mal kabulden sevkiyata kadar tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

About Barkosoft

Barkosoft Software Solutions is an information company which was established with intent to supply chain mangement solutions and create mobile applications and find solutions using Automatic identification and data collection technologies by knowledge and experience since 1996. Barkosoft has signed big projects, specially in fields of Mobile Sale Systems, Warehouse Management systems, Slaughterhouse Automation, Broiler Tracking system and Product Tracking system.

Anahtar Teslim Çözümler

Anahtar Teslim Çözümler

Sektörel uzmanlaşmaya odaklanmış ve anahtar teslimi çözüm felsefesi ile çalışan bir sistem entegratörü' dür. Bir projede satın alınacak tüm yazlım, donanım ve kuruluş/eğitim/proje seçimine kadar tüm hizmetler BARKOSOFT' dan tedarik edilebilir.

Barkosoft AR-GE ve Teknolo

AR-GE ve Teknoloji

BARKOSOFT olarak yılların verdiği tecrübe ile mobil teknolojiler üzerine çalışmaktayız. Bu bağlamda değişen teknoloji platformlarına uyum sağlamak için kaynaklarımızın en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırmaktayız.

Barkosoft Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

BARKOSOFT, olarak müşterileriizin ellerindeki paketlere uygun olacak şekilde özel projeler geliştirmektedir. Tüm birimler "koşulsuz müşteri memnuniyeti", "hızlı geri-dönüş" ve "uygulamanın sürekliliği" felsefelerine bağlı olarak çalışır.

For More Information About Our Projects