47 Farklı Bölgede Dağıtım Yapan Dondurmacı Amca Barkosoft Çözümlerini Seçti

Dondurma üretimi konusunda alanının en iyilerinden biri olan Dondurmacı Amca, kurulduğu günden bu yana müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. İlk kurulduğunda küçük bir pastane olarak başlayan bu serüven, şimdilerde büyük bir tesiste tek markaya bağlı olan 4 farklı alt markayla devam ediyor. Dondurmacı Amca, Dosella, Donsa ve Bizim Dondurmacı markalarına ait ürünlerin üretildiği modern tesis içerisinde, yurtdışından getirilen ve son teknoloji ile üretim yapabilen birbirinden farklı imalat makineleri yer alıyor.

Batman’da kurulan bu marka, Türkiye’nin dört bir yanına en lezzetli dondurmalarını ulaştırmaya çalışıyor. Batman’da kurulmuş olmasına rağmen Doğu ve Güneydoğu bölgelerinin yanı sıra İzmir, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde de artık Dondurmacı Amca’nın ürünlerini görebiliyoruz.

Dondurmacı Amca, Başarısını Barkosoft ile En Üst Sıralara Taşıyor

Her zaman kaliteyle yarışan ve ürünlerini 47 farklı bayisi ile Türkiye’nin dört bir yanına dağıtmaya devam eden Dondurmacı Amca ile dağıtım süreçlerinin kontrol altına almak ve kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam edebilmek için detaylı olarak görüşmelere başladık. teknolojiyi geleneksel lezzetler ile buluşturan bu marka, saha satış çözümlerinde sunduğumuz kaliteli hizmetlerden dolayı tercihini Barkosoft olarak bizden yana kullandı. Dağıtım yaptığı bölgelerdeki işlemleri kontrol altına almak ve saha satış süreçlerini daha profesyonel bir doğrultuda gerçekleştirmek isteyen başarılı marka, birçok saha satış programını denemiş ancak sadece Barkosoft ile sahadaki başarısını en üst seviyeye taşımayı başarmıştır.

Dondurmacı Amca, saha satış konusunda bir marka haline gelen Otoroute saha satış sistemlerimizi kullanmayı tercih etti. Böylelikle artık sahada yaptığı tüm işlemleri kontrol altına alabilecek ve müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini olabildiğince arttırabilecek. Barkosoft olarak geçtiğimiz günlerde Dondurmacı Amca’ya bağlı 47 bayinin yetkilisi ile bir araya geldik. 

Otoroute saha satış sistemimiz hakkında tüm bilgileri paylaştık ve gerekli eğitimleri verdik. Verdiğimiz eğitimler doğrultusunda sistemin nasıl çalışacağını ve kendilerine sağlayacağı kolaylıkları en ince ayrıntısına kadar anlattık. Verdiğimiz eğitimler sonucunda yaşanabilecek tüm sorunlarda canlı destek birimimiz ile hizmet vermeye de devam edeceğiz.

Projelerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin