Azerbaycan’ın En Büyük Tavukçuluk Firması Olan Siyazen, Barkosoft’u Seçti

Azerbaycan’ın en büyük kanatlı et üreticisi olan Siyazen, 1984 yılından itibaren sahip olduğu devasa büyüklükteki tesisi ile hizmet vermeye devam ediyor. Azerbaycan’ın kuzeydoğusunda bulunan fabrika, Türkiye’deki benzerlerine göre her şeyi kendi bünyesinde kapalı bir ekosistemde üretmektedir. Damızlık, kuluçka, yem fabrikası, kesimhane, broiler kümesleri, rendering, yem için mısır, arpa ve soya üretim tarlaları, çıkan gübrenin değerlendirildiği badem ve zeytin tarlaları personellerin ihtiyaçlarını karşılayacak büyükbaş hayvan çiftliği ve mandırası ile devasa bir tesistir. Bünyelerinde 1,500 ün üzerinde kişi çalışmaktadır.  

Azerbaycan tarihinin en büyük et tavuk çiftliği unvanına sahip olan Siyazen, başarısının sürdürülebilirliği açısından sunduğumuz farklı çözümlerden dolayı Barkosoft Bilişim olarak bizleri tercih etti.

Siyazen Tavukçuluk Firması, Barkosoft Bilişim’in Çözümleri ile Buluştu

Barkosoft olarak Siyazen firması ile yaptığımız görüşmeler ve nihai anlaşmanın ardından Azerbaycan’ın en büyük tavuk tesisine giderek gerekli tüm kurulumlar yerinde yaptık. Fabrikada çalışan personellere, sistemi en etkin ve doğru şekilde kullanabilmeleri için gerekli eğitimleri sunduk.  Kurulum ve eğitimlerin tamamlanmasının ardından Türkiye’ye geri dönsek de, herhangi bir sorun yaşanması durumunda uzaktan canlı bağlantı kurarak uzman ekibimiz ile destek vermeye devam ediyor olacağız.

Kurulan ve yazılımı eksiksiz bir şekilde tamamlanan broiler çözümü sayesinde, fabrika içerisindeki tüm süreç çok daha kontrollü bir şekilde işleyebilecek. Barkosoft olarak, bölgenin en büyük tavukçuluk markası olan Siyazen’in, tüm dünyaya kaliteli ve lezzetli tavuklarını göndermesinde bir parça olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Projelerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin