Detaylı üretim faaliyetleri olan orta ölçekli ve büyük ölçekli firmalara yönelik Logo Tiger 3 Enterprise, süreçleri kolaylaştırıp daha geniş fonksiyon yelpazesiyle üretim süreçlerindeki ihtiyaçlarınızı etkili şekilde karşılayarak üretimde sürdürülebilir bir verimlilik sağlıyor. Logo Tiger 3 Enterprise, ölçeklendirilebilir yapısı sayesinde zaman içinde değişen gereksinimlere kolayca uyarlanabilmektedir.

Pratik ve uygun maliyetli yönetim

Özellikle üretim yapan firmaların iş süreçlerine kalite ve verimlilik kazandıran Logo Tiger 3 Enterprise ERP, tüm operasyonların pratik bir şekilde ve uygun maliyetlerle yönetilmesini sağlamaktadır. Birimler arasında bilgi akışı doğru ve güncel verilerle sağlanırken, karmaşık iş süreçlerini de sadeleştirilip düzenlemektedir.

Tek noktadan erişim

Logo Tiger 3 Enterprise ile tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm faaliyetler tek noktadan ve tutarlı bir şekilde yürütülebiliyor. Böylece firmaların sürdürülebilir performansında gelişme kaydediliyor. Yine tek noktadan erişim sayesinde kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanabildiği için zamandan ve gereksiz iletişim trafiğinden de tasarruf edilmektedir.

Esnek çözüm

Logo Tiger 3 Enterprise, birçok ihtiyaca yanıt sunan standart modüllerinin yanı sıra, farklı sektörlerdeki firmalara özel çözümlerin bulunabileceği opsiyonel modüller sunmaktadır. Bu sayede, orta ölçekli ve büyük ölçekli tüm firmalar kendileri için en uygun ERP paketini oluşturabiliyor.

Projelerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin