Hesapcini Ön Muhasebe Programı

Düşük Maliyetli Yüksek Verim Sağlayan Ön Muhasebe Programı...

Ön Muhasebe Programı

Hesapcini Muhaseb Programı kullanımı kolay, sade ve anlaşılır aryüzü ile hızlı ve kolay bir kullanım sağlamaktadır. İnternet bağlantısına sahip tüm cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlarınız ile verilerinize ulaşabilir ve dilediğiniz tüm işlemleri anında yapabilirsiniz. Hesapcini ön muhasebe programı ile müşteri tedarikçi takibi, ürün hizmet takibi, fatura işlemleri, stok ve depo yönetimi, personel işlemleri, masraf ve gider takibi, kasa banka çek ve senet takibi işlemleriniz kolayca yapabilirsiniz. Bulut tabanlı altyapısı ile lisans, bakım, güncelleme yada donanım gibi tüm maliyetlerden kurtulmuş olursunuz. Bunun yanında yüksek güvenlikli bulut tabanlı sunucular sayesinde tüm verileriniz güvende.

Uygulamayı Keşfet
muhasebe programı

Hesapcini Muhasebe Programı Tanıtım

Muhasebe Programı Bazı Özellikleri

-

fatura takip programı
Bir işletmede alınan, satılan ya da iadesi yapılacak ürünlere ait çok sayıda fatura vardır öyle değil mi? Bu kadar çok sayıda faturanın takibi de düşünüldüğünden daha karmaşıktır. Hesapcini ile sistemde kayıtlı olan tüm faturaları tek bir ekrandan kolayca takip edebilirsiniz.
Satın Alma Yönetimi
Satın aldığınız bir ürün ya da hizmet ile ilgili tüm fatura / irsaliye ve ödemelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde sisteme girişini yapabilirsiniz. Ayrıca yine bu fatura / irsaliyelere ait ayrıntılı raporlara ulaşabilir ve satın alma işlemlerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
Satış Yönetimi
Hesapcini; müşterilerinize yaptığınız bir ürün ya da hizmetin satışına ait tüm fatura ve tahsilatlarınızı tek bir ekrandan ve cari bazlı takip edebilmenizi sağlar. Gelirlerinizi hızlı bir şekilde yönetebilir ve dilediğiniz filtreler ile detaylı analizler yapabilirsiniz.
müşteri takibi
Müşteri ve tedarikçilerinizle olan geçmiş işlemlerinizi tek bir ekrandan görüntüleyebileceğiniz gibi, gelecekteki ticari işlerinizi de cari bilgileri ışığında doğru bir şekilde planlayabilirsiniz. Üstelik başka bir sekmeye geçmeden tüm cari işlemlerinizi tek bir tıkla yapabilirsiniz.
stok yönetim proramı
Sistemde kayıtlı olan binlerce ürün ve hizmeti ayrıntıları ile kaydetmek ve hızlı işlem yapabilmek, bir işletme için ne kadar pratik olurdu değil mi? Hesapcini ile sınırsız sayıda ürün/hizmet ekleyebilir, yönetebilir ve dilediğiniz tüm işlemi ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
stok yönetim proramı
Hangi deponuzda hangi üründen ne kadar kaldığını ya da ürünleriniz ile ilgili kritik stok miktarlarını tek bir panelden görüntülemek isterseniz, aradığınız adres Hesapcini’dir. Hesapcini ile bir ürünün depoya girişinden çıkışına kadarki tüm süreçlerini görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.
Masraf Yönetimi
Bir işletmedeki en ufak bir masrafı bile kayıt altına aldığınızda, gelir yada gider analizi yaparken çok daha doğru sonuçlar elde edersiniz. Kapsamlı masraf kartları, personel masrafları ve daha bu gibi diğer tüm masraflarınızı Hesapcini ön muhasebe programı ile yönetebilirsiniz.
online tahsilat programı
İşletmenize nakit olarak giren ya da çıkan tüm paraların yönetilmesi, işletmenin devamlılığı açısından son derece önemlidir. Nakit bir şekilde yaptığınız tüm ödemeler ya da aldığınız tüm tahsilatları Hesapcini ile güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.
Bankalar Yönetimi
Hesapcini; carileriniz ile aranızda gerçekleşen havale, EFT, kredi kartı ve bu gibi bankacılık işlemlerinde hız kazanmak için doğru adrestir. Kolay bir arayüze sahip olan banka modülü sayesinde tüm mali süreçlerinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.
Çek - Senet Yönetimi
Eski zamanlardan beri bir ödeme yöntemi olarak kullanılan çek/senetler, günümüz teknolojisiyle birleşti ve Hesapcini ile oldukça basitleştirildi. Hesapcini ile aldığınız ve verdiğiniz tüm çek/senetleri kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilir, dilediğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz.
sipariş takip programı
Alınan ve verilen siparişler, işletmedeki diğer tüm departmanları da doğrudan ilgilendirir. Bu nedenle sipariş yönetiminin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Hesapcini; siparişleri tek tıkla faturalandırır, arka planda irsaliyeyi hazırlar ve anında stok bilgilerini günceller.
personel takip programı
İşletmenizde hizmet veren tüm personellerin; maaşları, maaş tahakkukları, avansları ve primleri gibi tüm ayrıntılı işlemleri Hesapcini personel modülü ile yapabilirsiniz. Üstelik personelleriniz ile ilgili tüm kişisel bilgileri de sisteme kaydederek işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz.
masraf takip programi
Proje bazlı çalışan bir işletmeyseniz, her bir projenin gelir/giderleri ile işletmenizin genel gelir/giderlerinin kayıtlarını ayrı ayrı tutmak isteyebilirsiniz. Hesapcini sayesinde, proje bazlı tüm hareketleriniz proje ekranında görüntülenir ve size sadece projenizi başarıyla tamamlamak kalır.
raporlama

Dijital Barkod Okuyucu

Türkiye’de bir ilk olan dijital barkod takibi, çok sayıda ürüne sahip olan işletmelerin iş yükünü oldukça hafifletir. Hiçbir ek donanıma sahip olmadan yalnızca telefonunuza indireceğiniz ek uygulama sayesinde, saniyeler içerisinde binlerce ürününüzü sisteme kaydedebilirsiniz.
Raporlama
İşletmenizde yaptığınız tüm işlemler ile ilgili ayrıntılı raporlara ulaşmak istemez miydiniz? Hesapcini tarafından sunulan raporlama alanları, hem güncel durumunuzu analiz etme hem de gelecekteki stratejilerinizi planlama konusunda en büyük yardımcınızdır.
e-fatura programı
Fatura alıp göndermenin dijital hâli olan e-fatura, Hesapcini ile artık hem kolay hem de daha ekonomik. Kolay kullanım ekranı ve piyasadaki en uygun kontör fiyatları ile hızlı bir şekilde müşterilerinize elektronik faturalarınızı gönderebilir ya da alabilirsiniz.
e-arsiv programı
Hesapcini’nin sahip olduğu donanımı ve alt yapısı sayesinde, internet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden müşterilerinize e-arşiv fatura gönderebilir ya da alabilirsiniz. Hesapcini ile elektronik ortamdaki tüm faturalarınızı güvenilir bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.
e-irsaliye programı
Sevk irsaliyesinin dijital hâli olan e-irsaliye belgesini, Hesapcini ön muhasebe programı ile hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Hesapcini’nin teknolojik yeterliliği sayesinde e-irsaliyenizi elektronik ortamda alabilir, gönderebilir ya da muhafaza edebilirsiniz.
Google Play Store

Android işletim sistemli cihazlarınız ile internet bağlantınız olan her yerde online bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

App Store

Android işletim sistemli cihazlarınız ile internet bağlantınız olan her yerde online bir şekilde işlem yapabilirsiniz.