Saha Satış Programı

İster ofiste ister sahada, ister online ister ofline Saha Satış Programı ile tüm işlemleriniz kontrol altında

OTOROUTE

Logo Uyumlu Saha Satış Programı

Tüm LOGO çözümü ile entegre olabilen Otoroute mobil satış sistemi sayesinde, sahadayken tanımlı olan tüm cari, malzeme, fiyat ve kampanyalara ulaşabilmek ve müşteriye anında kampanyalı ürün satışı yapabilmek de mümkündür.

Otoroute Saha Satış Programı

MOBİLRUT

Kiralanabilir Saha Satış Programı

Mobilrut Saha Satış Programı uygun fiyatı ve kiralanabilir yapısı ile sizlere sahada fatura, tahsilati sipariş ve irsaliye gibi tüm işlemlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlar.

Mobilrut Saha Satış Programı

Mobil Saha Satış Programı

Saha Satış programı ile tüm saha operasyonlarınızı kontrol altına alın!

En Kapsamlı Saha Satış Programı

Mobil saha satış sistemi; firmaların hangi satış türüne (sıcak, soğuk ya da karma satış) sahip olduğuna bakmaksızın, satış ekiplerinin sahada yaptıkları işlemlerin merkez ofis ile entegre edilmesini sağlayan bir otomasyon sistemidir. Bu sistem ile birlikte müşteri siparişleri toplanabilir, sahada iken anında fatura ve irsaliye gibi belgeler düzenlenebilir ve müşteriye gönderilecek olan ürünlerin depodan çıkış işlemleri yapılabilir. Kısacası satış sürecine ait tüm işlemler, Saha satış programı ile kontrol altına alınabilir. Üstelik bu fonksiyonel mobil satış sistemi, ister online(çevirimiçi) ister ofline(çevirimdışı) çalışma imkânını da tanımaktadır. Yani, alıştığınız Otoroute ve Mobilrut kalitesi artık internet bağlantısı olsun yada olmasın yine yanınızda olmaya devam ediyor.

Günümüz koşullarında artık kâğıt, kalem ya da diğer materyaller ile fatura kesmek çok zor ve zaman alan bir işlem olmak ile birlikte bu zorluk saha satış ekipleri tarafından daha da fazladır. Mobil saha satış sistemi sayesinde sahada işlem yapan plasiyerler, Windows El Terminali yada Akıllı Telefonlar aracılığı ile fatura/irsaliye düzenleme ve sipariş alma gibi tüm işlemleri offline olarak yada online olarak yapabilmektedir. Otoroute mobil saha satış sistemi, bir diğer ifade ile merkez ofis ile sahadaki plasiyerler arasında bir iletişim köprüsü kurar. Bu sayede şirket yetkilileri, sahada çalışmalarına devam eden tüm ekibini anlık olarak kontrol edebilir. Çünkü kullanılan bu sistem içerisinde sayısal harita desteği ve ziyaretçi takibi gibi özellikler de mevcuttur. Üstelik plasiyer, malzeme resim desteği sayesinde ürünleri fotoğrafları ile birlikte müşterilerine gösterebilmektedir. Herhangi bir LOGO çözümü yada kendi sistemi ile entegre çalışabilen mobil satış sistemi sayesinde, sahadayken tanımlı olan tüm kampanyalara ulaşabilmek ve müşteriye anında kampanyalı ürün satışı yapabilmek de mümkündür.

saha satış programı
Anahtar Teslim Çözümler

Online Çalışma

Android işletim sistemli cihazlarınız ile sahada internet bağlantınız olan her yerde online bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Barkosoft AR-GE ve Teknolo

Offline Çalışma

Android yada Windows işletim sistemli cihazlarınızla sahada internet bağlantısına ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Saha Satış Sisteminin Bazı Özellikleri

-

risk yönetimi

Risk Yönetimi

Müşteriler için risk limiti belirleyebilme ve kritik zamanlarda uyarı alabilme desteği

harita takibi

Sayısal Harita Desteği

Harita üzerinden ziyaret işaretleyebilme ve anlık takip edebilme imkânı

çoklu firma desteği

Çoklu Firma Desteği

Portföyde yer alan firmaları belirleyebilme ve bu firmaları yönetebilme desteği

ziyaret takibi

Ziyaret Takibi

Ziyaretler ile ilgili anlık plasiyer takibi ve ziyaret analizleri yapabilme desteği

kampanya desteği

Kampanya Desteği

LOGO çözümleri ile entegre çalışan kampanyaları sahada uygulayabilme desteği

malzeme resim desteği

Malzeme Resim Desteği

Resimli malzeme kataloğu ile satış ve sipariş aşamasında hızlı işlem özelliği

Saha Satış İşlemlerinizi Kontrol Altına Alın!

OtoRoute mobil satış sistemi sıcak, soğuk ve karma satış olmak üzere üç farklı satış türünü de destekleyen bir otomasyon sistemidir. Bu kapsamda sözü geçen sıcak satış, sahada müşteri ile birebir görüşme ve ürünlerin satılmasını ifade eder. Saha satış elemanı, OtoRoute mobil satış sisteminde kayıtlı olan resimli ürün kataloğunu müşteriye göstererek ürünün sunumunu yapabilir. Kullanılan LOGO çözümlerinde kayıtlı olan ürünler, sisteme otomatik olarak entegre olur. Sıcak satış türünde bir sipariş süreci bulunmadığı için stok bilgisine anlık olarak ulaşabilmek oldukça önemlidir. OtoRoute mobil satış sistemi sayesinde plasiyerler merkezden stok ve kritik stok gibi bilgilere anlık ulaşabilme imkânına sahip olur. Müşterilerin ürünü satın almasının ardından plasiyerlerde bulunan OtoRoute el terminalleri aracılığı ile hızlı bir şekilde satış faturası ve ürünün irsaliye belgesini oluşturulabilir. Fatura ve irsaliyeler, Bluetooth bağlantısı ile yazıcıya gönderilerek basılabilir. İşlem sonrasında alınan tahsilatlar sisteme oldukça kolay bir şekilde girilebilir. Yapılan bütün bu işlemler, merkez ile eş zamanlı olacak şekilde takip edilebilir.

OtoRoute mobil satış sistemi tarafından desteklenen bir diğer satış türü olan soğuk satışta ise, saha satış elemanları belirli bir rut planı doğrultusunda müşteri ziyaretleri gerçekleştirir. Yapılan bu ziyaretler doğrultusunda müşterilerin talep ettikleri ürünlerin siparişleri toplanır. Bu satış türünde ürünler müşteriye hemen teslim edilmez. Soğuk satışta uygulanan tüm kampanyalar ve iskontolar önceden hazırlandığı için tüm satış süreci kontrol altında tutulur. Sıcak satış türünde olduğu gibi bu satış türünde de satış işleminin ardından hızlı bir şekilde fatura ve irsaliye oluşturulurken aynı zamanda tahsilatlar da hızlı bir şekilde alınabilmektedir.

saha satış programı

Resim Galerisi

saha satış programı offline
saha satış programı offline
saha satış programı offline
saha satış programı offline
saha satış programı logo
saha satış programı logo
saha satış programı logo
saha satış programı logo
Project Image
Project Image
Project Image
Project Image

Uygulamamızı Ücretsiz Deneyin!

Otoroute Mobil Saha Satış Programını google play'den ücretsiz indirip deneyebilir memnun kalmanız durumunda bizimle iletişime geçip canlı demo talep edebilirsiniz.