Otoroute Mobil Saha Satış Programı

İster ofiste ister sahada, Otoroute Saha Satış Programı ile tüm işlemleriniz kontrol altında

En Kapsamlı Saha Satış Programı

Hangi satış türünün kullanıldığı fark etmeksizin Otoroute mobil saha satış programı; müşteri siparişlerinin toplanması, fatura ve irsaliyelerin anında düzenlenmesi, depodan çıkacak olan ürünlerin usule uygun bir şekilde araçlara yüklenmesi, satılmayan ürünlerin gün sonunda aynı özen ve titizlik depoya iade edilmesi ve bu gibi satış sürecindeki tüm hareketlerin anlık olarak firmanın sistemine aktarılmasını sağlayan otomasyon sistemidir.

Firmaların kullandığı satış türü ne olursa olsun, işlemler sırasında kâğıt/ kalem/ fatura koçanı gibi materyallerin kullanılması zaman ve maliyet açısından firmalara iş yükü olmaktadır. Otoroute mobil saha satış sistemi ise, firmaların satış süreçlerinde yaptığı her hareketin anlık olarak sisteme aktarılmasını sağlar. Bu sayede sahada yapılan işlemlerin tekrardan firmanın sistemine girilmesine gerek kalmaz. Otoroute saha satış programı, hem firma yetkililerine hem de firma çalışanlarına büyük kolaylıkları beraberinde getirir. Mobil saha satış sistemi sayesinde, firma ile plasiyerler arasında direkt bir iletişim kurulabilir. Sahadaki plasiyerin yaptığı her işlemin Android ya da Windows el terminalleri aracılığı sisteme aktarılmasına olanak tanır. Kolay kullanım ve hızlı işlem yapabilme gibi özelliklerinden dolayı, teknolojiye son derece uzak olan kişiler tarafından bile hiçbir sıkıntı olmadan kullanılabilir.

saha satış programı

Saha Satış Sisteminin Bazı Özellikleri

-

risk yönetimi

Risk Yönetimi

Müşteriler için risk limiti belirleyebilme ve kritik zamanlarda uyarı alabilme desteği

harita takibi

Sayısal Harita Desteği

Harita üzerinden ziyaret işaretleyebilme ve anlık takip edebilme imkânı

çoklu firma desteği

Çoklu Firma Desteği

Portföyde yer alan firmaları belirleyebilme ve bu firmaları yönetebilme desteği

ziyaret takibi

Ziyaret Takibi

Ziyaretler ile ilgili anlık plasiyer takibi ve ziyaret analizleri yapabilme desteği

kampanya desteği

Kampanya Desteği

LOGO çözümleri ile entegre çalışan kampanyaları sahada uygulayabilme desteği

malzeme resim desteği

Malzeme Resim Desteği

Resimli malzeme kataloğu ile satış ve sipariş aşamasında hızlı işlem özelliği

Saha Satış İşlemlerinizi Kontrol Altına Alın!

OtoRoute mobil satış sistemi sıcak, soğuk ve karma satış olmak üzere üç farklı satış türünü de destekleyen bir otomasyon sistemidir. Bu kapsamda sözü geçen sıcak satış, sahada müşteri ile birebir görüşme ve ürünlerin satılmasını ifade eder. Saha satış elemanı, OtoRoute mobil satış sisteminde kayıtlı olan resimli ürün kataloğunu müşteriye göstererek ürünün sunumunu yapabilir. Kullanılan LOGO çözümlerinde kayıtlı olan ürünler, sisteme otomatik olarak entegre olur. Sıcak satış türünde bir sipariş süreci bulunmadığı için stok bilgisine anlık olarak ulaşabilmek oldukça önemlidir. OtoRoute mobil satış sistemi sayesinde plasiyerler merkezden stok ve kritik stok gibi bilgilere anlık ulaşabilme imkânına sahip olur. Müşterilerin ürünü satın almasının ardından plasiyerlerde bulunan OtoRoute el terminalleri aracılığı ile hızlı bir şekilde satış faturası ve ürünün irsaliye belgesini oluşturulabilir. Fatura ve irsaliyeler, Bluetooth bağlantısı ile yazıcıya gönderilerek basılabilir. İşlem sonrasında alınan tahsilatlar sisteme oldukça kolay bir şekilde girilebilir. Yapılan bütün bu işlemler, merkez ile eş zamanlı olacak şekilde takip edilebilir.

OtoRoute mobil satış sistemi tarafından desteklenen bir diğer satış türü olan soğuk satışta ise, saha satış elemanları belirli bir rut planı doğrultusunda müşteri ziyaretleri gerçekleştirir. Yapılan bu ziyaretler doğrultusunda müşterilerin talep ettikleri ürünlerin siparişleri toplanır. Bu satış türünde ürünler müşteriye hemen teslim edilmez. Soğuk satışta uygulanan tüm kampanyalar ve iskontolar önceden hazırlandığı için tüm satış süreci kontrol altında tutulur. Sıcak satış türünde olduğu gibi bu satış türünde de satış işleminin ardından hızlı bir şekilde fatura ve irsaliye oluşturulurken aynı zamanda tahsilatlar da hızlı bir şekilde alınabilmektedir.

saha satış programı

Resim Galerisi

saha satış programı
saha satış programı
saha satış programı
saha satış programı
saha satış programı
saha satış programı

Uygulamamızı Ücretsiz Deneyin!

Otoroute Mobil Saha Satış Programını google play'den ücretsiz indirip deneyebilir memnun kalmanız durumunda bizimle iletişime geçip canlı demo talep edebilirsiniz.