Saha Satış Otomasyonu

Saha satış otomasyon sistemleri, sahada yapılan işlemlerin Android veya Windows el terminali ile anlık olarak sisteme işlenmesi şeklinde çalışır. Firmanın saha ekibinin gün içerisinde yaptığı satış, tahsilat, faturalandırma, sipariş alma gibi tüm işlemeler kullandıkları cihazda bulunan saha satış otomasyonu ile sistemde online olarak anında görünür olur. Bu sistem ile firma sahibi de saha ekibinin çalışmalarını anlık olarak takip edebilir. Tüm sipariş, satış ve tahsilât bilgileri sistem içerisinde kayıt altına alındığından hatasız ve hızlı bir şekilde çalışılır.

Bulut tabanlı fatura takibi için kullanımı kolay ve uygun maliyetli olarak sunulan Hesapcini ön muhasebe yazılımını inceleyebilirsiniz.

Saha Satış Otomasyon Sistemleri İle Hangi İşlemler Yapılır?

Saha satış otomasyonu ile sıcak, soğuk ve karma satış teknikleri için kullanılabilen bir sistemdir. Soğuk satış tekniği ile çalışan işletmelerin saha ekibi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sipariş alarak sisteme girdiklerinde gerekli birim hızlı bir şekilde siparişin hazırlanmasını sağlar. Sıcak satışta satılan ürün ve tahsilât bilgisi anında görünecektir. Saha satış otomasyonu ile fatura veya irsaliye kesme, araçta muhasebe, iade işlemlerinde resmi belgenin anında verilebilmesi, depodan çıkan ürünün kontrollü bir şekilde araca yüklenip gün bitiminde denetimli olarak depoya iadesi gibi pek çok işlem yapılır.

Saha Satış Otomasyon Sisteminin Avantajları

Saha satış otomasyon sisteminin firmalar için çok büyük artıları vardır. Saha satışından sorumlu plasiyerlerin yaptıkları işlemlerin sürekli takip edilebilmesi hatasız iş yapma performansını artırır. Müşteriye daha hızlı ve güvenli hizmet verilebilmesini sağlayan sistem ile müşteri ilişkileri daha sağlıklı olur. Kâğıt maliyeti ve iş karışıklıklarını önleyerek iş takibinin tek bir platform üzerinden takip edilebilmesini sağlar. Teknolojik bir sistem ile iş potansiyelinizi artırmanız ve düzenli çalışmalarınız firmanızın prestijini yükselten bir etken olacaktır. Tüm sipariş, stok, satış ve tahsilât işlemlerini takip edebileceğiniz saha satış otomasyonu daha verimli çalışma imkânı sunar.

Projelerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin